Oli hommik. Isa pahandas, et ma ei tohi kooli hiljaks jääda. Vastasin, et esmaspäeviti algab kool teisest tunnist. Tegelikult ma polnud kindel, kas ka sel poolaastal. Tahtsin seda tunniplaanist kontrollida, aga enne pidin tunniplaani üles otsima. Selleks panin lambi kustu, aga Pillel läks valgust vaja. Selgitasin, et ma panin lambi selleks kustu, et ei nähtaks aknast sisse, kuidas ma paberit otsin. Rääkisin ühe väikse tüdrukuga samaaegselt. Kui lõpetasin, pakkusin talle ise sõna, küsides, kas temaga on sama moodi nagu minuga.
reede, juuni 26, 2026
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
0 vastukaja:
Postita kommentaar