kolmapäev, detsember 18, 2019

Kolm juhendit

Tartu meistrivõistluste, Tartu kiirmalemeistrivõistluste ja noorte kiirmalemeistrivõistluste juhendid. Pärast korralikku jõuluturniiri ei taha ma vist nii lühikese mõtlemisajaga meistrivõistlustel osaleda:

1) Juhend

Tartu MV 2019
1. Võistluse korraldaja
Võistluse korraldavad Tartu Linn ja SS Tartu Kalev

2. Aeg ja koht
Turniir viiakse läbi 28-29. detsembril 2019. a. Tartus. Registreerimise aeg 12.30-12.50 Avamine on 29.12.2019 kell 13.00 Turu 8 Maleklassis.

Osavõtjad
Võistlus peetakse šveitsi süsteemis ning osa võivad võtta kõik maletajad.

Eelregistreerimine
Osavõtust teatada hiljemalt 26.12.2019 tel. 55 46944 või e-maili teel andres.karba@gmail.com või maleliidu maleliidu elektreoonilises kalenderplaanis.

5. Turniiri korraldus
Võistlus viiakse läbi individuaalturniirina Mängitakse 5 vooru. Voorudes on mõtlemisaeg 51 minutit + 10 sek kummalegi.
Voorule võib maksimaalselt hilineda 5 minutit. Suurem hilinemine toob kaasa kaotuse. Kui mängijal on vähem, kui 5 minutit võib lõpetada kirjutamise.
Võrdsete punktide korral kahel või enamal maletajal selgitatakse paremusjärjestus alljärgnevalt: omavaheline kohtumine. Teine kriteerium on Buchholz. Kolmas Berger.

6. Majandamine
Võistlejate lähetuskulud kannab lähetav organisatsioon. Võistlusest osavõtumaks maletajaile, kes on oma osavõtust teatanud hiljemalt 26.12.2019 on 5.- EUR. Eelregistreerimine tagab võimaluse osaleda turniiril. Turniir läheb Eesti tavamale reitinguarvestusse.

Noortele on osavõtumaks 3 EUR Kui osaleb 4 või rohkem naist/ veterani siis antakse välja ka selle grupi(de) auhind.

7. Autasustamine
Esimesed 3 Tartu Maletajat autasustatakse medalite ja diplomitega, esimesed kolm saavad rahalise auhinna. Parimale daamile medal. 3 Paremat Tartu kuni 16 aastast noort asutasustatakse medalite ja diplomitega.

8. Üldist
Kõik käesolevas juhendis määratlemata küsimused lahendab turniiri orgkomitee koos peakohtunikuga.

2) Juhend

Tartu Kiirmale MV 2019

Turniir viiakse läbi 19. detsembril 2019. a. Tartus. Registreerimise aeg 17.00-17.30 Vooru algus on 19.12.2019 kell 17.30 Turu 8 Maleklassis.

Reede, 19.12.
17:30 - I vooru algus
~20.00 VI vooru algus

Osavõtjad

Osavõtust teatada hiljemalt 18.12.2019 tel. 55 46944 või e-maili teel andres.karba@gmail.com

Võistlus viiakse läbi individuaalturniirina Mängitakse 6-7 vooru vastavalt peakohtuniku otsusele. Voorudes on mõtlemisaeg 10 minutit + 3 sek kummalegi.
Voorule võib maksimaalselt hilineda 5 minutit. Suurem hilinemine toob kaasa kaotuse.

Võistlejate lähetuskulud kannab lähetav organisatsioon. Võistlusest osavõtumaks maletajaile, kes on oma osavõtust teatanud hiljemalt 27.12.201 on 5.- EUR. Eelregistreerimine tagab võimaluse osaleda turniiril. Turniir läheb Eesti kiirmale reitinguarvestusse.

Esimesed 3 Tartu Maletajat autasustatakse medalite ja diplomitega, esimesed kolm saavad rahalise auhinna. Parimale daamile medal.

8. Üldist

3) Juhend

Tartu Kiirmale MV Noortele 2019

15:00 - I vooru algus
~17.00 V vooru algus

Osavõtjad
Võistlus peetakse šveitsi süsteemis ning osa võivad võtta kõik 2001 hiljem sündinud maletajad.

Võistlejate lähetuskulud kannab lähetav organisatsioon. Eelregistreerimine tagab võimaluse osaleda turniiril. Turniir läheb Eesti kiirmale reitinguarvestusse.

Esimest kolme Noormeest ja Neidu Tartu Maletajat autasustatakse medalite ja diplomitega, .
Neiud ja noormehed mängivad samal turniiril aga saavad autasud soo arvestuses.